Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бабчинецької сільської ради

Бабчинецька загальноосвітня школа I-III ступенів - опорний заклад Бабчинецького освітнього округу

Історія  школи

У 1970 році на  кошти  колгоспу «Шлях  до  комунізму» було побудоване двоповерхове  приміщення  школи. Школа  будувалась  з  ініціативи голови  колгоспу Портного  Михайла Давидовича як  пам»ятка  бабчинянам на  честь 100-річчя з  дня народження В.І. Леніна.

1 вересня 1970 року учні розпочали ще у старій школі.

І тільки завдяки ентузіазму директора І.В.Кузнеця, наполегливій праці вчителів, учнів та технічного  персоналу, які з 1 по 20 вересня прибирали залишки будівельних матеріалів, заносили меблі та  облаштовували класні кімнати,  20  вересня 1970  року навчання було розпочато в  новій школі.

575 учнів переступили поріг нової школи. Приміщення  школи типове,  розраховане на 550 місць.

Двічі школа святкувала свій ювілей . У 2005 році – 35- річчя, у 2010 році – 40- річчя з дня народження. Свято відкривали та задували свічки святкового торту  її перші випускники, випускники 1971 року.

Випускники не забувають рідну школу, про що свідчать щорічні зустрічі, які проходять влітку і вже стали доброю традицією в історії школи. Однокласники залишають по собі добру пам»ять і згадку – символічні подарунки.

Багато випускників школи стали відомими людьми не тільки в Україні, але й за її межами (поетеса Наталя Кириченко, відомий залізничник Ф.А.Загризлий, льотчик Тиновський, заслужений майстер народної творчості Валентина Проданець) лікарі, педагоги, інженери, яких шанують і поважають. Окремі жертвували власним життямзаради спасіння інших людей (воїни-афганці Триндовський М., Стафійчук В., офіцер міліції Обертун О.,  сержант Шпортко В.) подвиги яких гідні наслідування.

Ліквідатори аварії на Чорнобильській АС – Мурзановський Ф., Дегодій О., Потерлевич Л.

Кількість педагогічних працівників  -  22.

Із них мають кваліфікаційну категорію

• «спеціаліст» – 5;
  • «спеціаліст ІІ категорії» - 2;
  • «спеціаліст І категорії» – 10;
  • «спеціаліст вищої категорії» - 5;
  • педагогічні звання «Старший вчитель» - 3.

Допоміжного персоналу – 13.

Учнів у школі – 137.

Із них:

• 1-4 класах – 49;
  • 5-9 класах – 69;
  • 10-11 класах – 19.

Адміністративний склад:

• Шпортко Наталія Семенівна – директор.
  • Антонюк Наталія Дмитрівна– заступник директора з навчально-виховної роботи.
  • Сорочан Наталія Володимирівна – заступник директора з виховної роботи.

Світлини Бабчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів можна переглянути за посиланям

НАША АДРЕСА:

Вінницька область