Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бабчинецької сільської ради

Бабчинецький ЗДО «Світанок»

Довідка

(Історична довідка-Заклад побудований  у 1985 році, за типовим проектом розпочав роботу у 1989 році.

• Був власністю колгоспу «Шлях до комунізму»,далі КСП «Хлібороб».
  • У 2000 році в звязку з реорганізацією КСП  припинив роботу.
  • У 2006 році дошкільний  заклад перейшов у комунальну власність сільської ради.
  • З серпня по жовтень 2006 р. під керівництвом сільського голови Зварич Н.П.був проведений ремонт і 10жовтня 2006 року розпочав роботу.)

Повна назва дошкільного навчального закладу (за Статутом): Комунальний заклад «Бабчинецький заклад дошкільної освіти «Світанок» Бабчинецької сільської ради Чернівецького району Вінницької області»

Ідентифікаційний код 34145271

Адреса закладу: Вінницька обл.Чернівецький р-н. с. Бабчинці, вул. Шкільна,4, 24132

Телефон: 043-5730424

Прізвище, ім’я, по батькові директора  закладу: Свідра Лідія Денисівна

Дата заснування закладу: 10.10.2006р.

Дата реєстрації (перереєстрації) останньої редакції Статуту: 19.02.2018р

Профіль закладу за статутом та робочим навчальним планом на момент атестаційної експертизи –ясла-садок загального   розвитку

Термін дії  державної атестації - 05.02.2015р. - 05.02.2025р.

Дата видачі - 13.08.2015р.

Перелік навчальних програм: Базовий компонент дошкільної освіти, , Освітня програма для  дітей від 2до7років «Дитина»

Характеристика мережі:

• груп з 10,5 годинним перебуванням дітей - 3 різновікові , 46 дітей.
  • Заклад розрахований на 80 місць
  • Кількість штатних одиниць- 17
  • Кількість працівників   - педагоги-5, обслуговуючий персонал-11
  • Педагогічний персонал- всі педагоги -освіта  середня спеціальна  ;з них 1 вихователь – присвоєно педагогічне звання- вихователь-методист

Режим роботи закладу - з 07.30.до 18.00

Батьківська плата - 3.60.,вартість одного дітодня 15-16 грн середньорічна чисельність 45 дітей

Соціальний паспорт — діти пільгових категорій-10, з них 3 малозабезпечені ,   7 багатодітних,1 дитина інвалід.

Матеріально-технічна база дошкільного закладу  задовільна.  В наявності 3 групових кімнати ( в кожній-ігрова,спальня,туалетна,роздягальня ,блок для миття посуду),спортивно-музичний зал,медичний кабінет,харчоблок з коморою для зберігання продуктів.Медичне обслуговування здійснює медична сестра та Бабчинецька АЗПСМ.

Приміщення використовуються за призначенням.

Опалення  водяне. Природне та штучне освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Водопостачання проточною холодною водою здійснюється централізовано, подача гарячої води здійснюється через водонагрівачі.

Харчоблок   укомплектований та  забезпечений  технологічним та холодильним обладнанням..Спортивно-ігрове обладнання наявне,забезпечення іграшками  не повне.

Методична робота здійснюється керівником закладу,пріоритетні завдання- формування основ здорового способу життя, патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності,наступність між дошкільною та початковими ланками освіти, підвищення інформаційної культури педагогів та удосконалення їх компетентності у сфері ІКТ , робота з батьками.

Засновник Бабчинецька сільська рада забезпечує якісне функціонування закладу та всіх систем. Проблеми вирішуються  при  їх виникненні.

Бабчинецький ЗДО «Світанок»
Світлини

Фото без опису

Одним і з пріорітетних напрямів роботи закладу є  національно-патріотичний що  включає народознавчу, краєзнавчу,еколого- природничу,здоров’язбережувальну роботу з дітьми.

Фото без опису Фото без опису

Зустріч в родинному колі з музичним колективом «Троісті музики».Ознайомлення з родинними альбомами

Фото без опису Фото без опису

Районний практичний семінар «Яка красуня моя земля»Вихователь-методист Афанасієва О.М.

Фото без опису Фото без опису

Родинне свято в молодшій групі

Фото без опису Фото без опису

Відкрите заняття в молодшій групі «Я всміхаюсь сонечку»

Фото без опису Фото без опису

Районний практичний семінар по морально- патріотичному вихованню. Вихователь Безносюк Т.

Фото без опису Фото без опису

Практичнийсемінар «Виховання людяності і доброти у дітей дошкільного віку»

Вихователь Катрук О.В.

Заняття – пошук «Все починається з добра».Вихователь Дозінська Л.В

Фото без опису Фото без опису

Участь вихованців  у  сільських  святкових заходах. Виставка вишивок сільської майстрині Гаврил.к Л.Г. під час родинного свята «Мамин рушничок»

Фото без опису

Розвиток сенсорних здібностей у малят.Ігрові вправи з прищепками.

Використання казкотерапії. У кімнаті Казок

Фото без опису Фото без опису

Використання віконних вітражів під час проведення свят

Фото без опису Фото без опису

Використання здоровя’зберігаючих технологій. Пішохідні переходи,екскурсіі .

Робота з батьками

Участь у конкурсі Колискової пісні у Вінниці