Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бабчинецької сільської ради

Вило-Ярузька ЗОШ I-III ступенів

Інформація стосовно закладу освіти
Вило-Ярузької ЗОШ І-ІІІ ст.

Згадки про існування Вило-Ярузької школи відносяться до 1914 року, підтвердженням цьому є «Анкета» учителя Котенка-Шевченка Михайла Самуїловича, який згадує, що в 1911 році в селі була організована церковно-приходська школа, а з 1914 по 1917 рік при школі існувало початкове училище. У дореволюційні часи  приміщення школи було маєтком панів Боголюбових, а в 1911—1912 р.  пані Боголюбова свій будинок продала земству для 4 класної школи. У 1920 році була організована семінарська школа , у 1921 році – учительська семінарія, а у 1923 р. відкриті Вищі Педагогічні курси ім.Івана Франка.

Хоча пізніше в 1924 р.курси було  обєднано з Могилів-Подільськими педкурсами, а в 1925 були перетворені на педтехнікум. З 1924-1931 у Вилах-Ярузьких проіснувала інтегральна сільськогосподарська школа , а у 1925 році була організована профшкола, яку у 1930 році перейменували на зоотехнікум. З 1931 року по 1940 рік при школі існував факультет ВРХ. Крім середньої школи, у 1925 році була затверджена семирічна районна трудшкола, яка мала свою адміністрацію.

З 1940-1941 р.р. в селі існувала семирічна школа та робітсельфак. Навчання відновилося після ВВв у 1944 році. У школу було прийнято 288 учнів. Школа стала девятирічкою.  Працювало тут 13 учителів.З 1965 року у школі було вже 12 класів, де навчалося 296 учнів та працювало 27 учителів. З 1966 року у школі залишилося лише 11 класів.

На сьогодні Вило-Ярузька ЗОШ І-ІІІ. налічує 38 учні та 12 учителів. Директором закладу є Донгаш Г.В. Педколектив за своїм складом є молодим та творчим. У школі є інтернет, компютерний клас, обладнана за програмою НУШ класна кімната 1 класу, спортзал, спортивний майданчик, столова. У школі функціонують гуртки, масово проводяться відкриті заходи.

Протягом лютого-квітня по школі проводились такі виховні заходи як:

• Урок звитяги памяті Героїв Небесної сотні (див. фото 1-2 ), в якому взяли участь учні 7-11 класу під керівництвом учителя Огородніка В.О., Міжнародний день рідної мови – написання диктанту єдності (див. фото 3-4), організований учителем Політанською А.М., в якому взяли участь учні 5-11 кл.;
  • заходи до Шевченківських днів (фото 5-6), організовані та проведені Дмітрієвою О.О. (літературні читання) за участі учнів 5-8 класів; заходи до Всесвітнього дня поезії.
  • Дитячий ранок «Я люблю тебе, матусю» ( Сауляк Г.І., Шевченко Т.К., Мельник М.І. – класоводи) серед учнів 1-4 класів (див.фото 7-9), проведення благодійної ярмарки до акції «Серце до серця», організованої педагогом-організатором Політанською А.М. за участю усіх учнів школи (див.фото 10-11), тренінг «Стоп, боулінг!»,
  • організований головою учнівського самоврядування Антонюк Я.В. за участю учнів 5-11 кл. (див.фото 12-13), заходи до Дня довкілля , організовані Думанською І.С. за участю учнів 5-11 класів (див.фото 14-15), тиждень знань БЖД на дорогах учнів( Шевченко Т.К., учні 1-4 класів) (див.фото 16-17), заходи до Дня примирення та Дня Перемоги, організовані Політанською А.М. за участю учнів 8-11 класів (див.фото 16-17), навчально-польові збори та участь у районному змаганні «Джура» (див.фото 18-19) за керівництва Кліщука О.М. та участю збірної школи.

Урок звитяги памяті Героїв Небесної сотні

Написання диктанту єдності

Шевченківські дні

«Я люблю тебе, матусю»

Благодійна ярмарка «Серце до серця»

Тренінг «Стоп, булінг!»

Навчально-польові збори

Вило-ЯрузькаЗОШІ-ІІІст.

Фізкультхвилинки на перервах

День української вишиванки

Шкільні будні Вило-Ярузької ЗОШ І-ІІІ ст.

Педагогічний колектив. Кабінет директора Донгаш Г.В.

Директор школи:  /Донгаш Г.В./